Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka ds. kadrowych

OT LOGISTICS S.A.

  • Zbożowa 4, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Zbożowa 4

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności biurowych – wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego.

  • Porządkowanie potrzebnych dokumentów, przygotowywanie zestawień.

  • Pomoc w pracach o charakterze administracyjnym.

  • Nadzorowanie dokumentacji personalnej pracowników.

  • Koordynowanie umów.

Nasze wymagania

  • Najważniejsza na tym stanowisku jest dobra organizacja pracy, która ułatwi wykonywanie zadań.

  • Doceniane są: skrupulatność, rzetelność i systematyczność.

  • Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają zdolności interpersonalne i komunikacyjne.

  • Preferujemy osoby z doświadczeniem w działach kadr lub studiujące kierunki personalne.

To oferujemy

  • Umowę zlecenia w przypadku umów w niepełnym etacie.

  • Umowę o pracę na okres próbny w przypadku umów na pełnym etacie.

  • Możliwość nabycia doświadczenia oraz rozwoju w Dziale Kadr dużej firmy.

  • Kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną po okresie 3 miesięcy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy