Asystent/ka ds. księgowo-administracyjnych w Centrum Handlowym Janki

Apsys Polska S.A.

  • Janki (pow. pruszkowski)

    Janki (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur kosztowych i przychodowych,

  • Administracja obiegiem dokumentów księgowych,

  • Wsparcie Dyrektora Centrum w realizacji działań operacyjnych,

  • Przygotowywanie zestawień i raportów,

  • Współpraca z najemcami i kontrahentami,

  • Prowadzenie biura, archiwizowanie dokumentów.

Nasze wymagania

  • Chęć do nauki i poznawania tajników funkcjonowania centrum handlowego,

  • Pierwsze doświadczenia zawodowe w pracy z dokumentacją księgową,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,

  • Rzetelność oraz zaangażowania w realizację powierzonych obowiązków,

  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy na pełen etat.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

APSYS - międzynarodowy deweloper, zarządca i inwestor, lider rynku zarządzający największym w Polsce portfelem centrów handlowych.

Przewiń do profilu firmy