Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka ds. księgowo-administracyjnych

Valentis Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 godziny temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,

  • prawidłowe i terminowe wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,

  • sporządzanie zestawień i raportów,

  • nadzór nad obiegiem dokumentacji księgowej,

  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej,

  • zlecone prace administracyjne

Nasze wymagania

  • minimum podstawowa wiedza z zakresu księgowości (warunek konieczny),

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym (finanse, rachunkowość),

  • doświadczenie w pracy w działach finansowo-księgowych,

  • dobra znajomość MS Office

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • zaangażowanie, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista,

  • Znajomość programu Raks SQL oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • najlepszą kawę w nielimitowanej ilości