Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka ds. księgowości - Accounting Assistant

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • 02.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IT10 - Tomasz Skowyrski

    Firma z branży informatycznego wsparcia technicznego o ugruntowanej pozycji na rynku  poszukuje pracownika na stanowisko

    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania:

    • pomoc w dziale księgowości w obowiązkach księgowych, podatkowych i raportowych (rozliczanie, ewidencjonowanie, rejestrowanie, zestawianie)
    • obsługa przychodów i wychodów (fakturowanie), odpowiedzialność za przepływ finansów
    • bezpośredni kontakt z klientami oraz dostawcami, innymi firmami - dbanie o pozytywny wizerunek firmy
    • prowadzenie ewidencji towarów handlowych
    • organizowanie pracy biura oraz bieżąca obsługa administracyjną
    • onboarding nowych klientów oraz regularny kontakt z istniejącymi klientami
    • wsparcie w sprawach kadrowych: dokumenty kadrowe, urlopy, L4, BHP i inne

    Wymagamy:

    • posiadania doświadczenia finansowo/księgowego – warunek konieczny
    • wykształcenia co najmniej średniego ogólnokształcącego, najlepiej o profilu ekonomicznym
    • znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (w mowie i piśmie)
    • dobrej znajomości komputera (Excel, Word, Outlook, PowerPoint, Windows)
    • znajomości podstaw księgowości i administracji biurowej
    • znajomość oprogramowania księgowego i fakturowego
    • gotowości i dostępności do rozmowy o pracę poprzez Video Call (Skype, etc.)
    • gotowości do nowych wyzwań i otwarcia na nowe szkolenia
    • komunikatywności, wysoko rozwiniętych umiejętności organizacyjnych, postawy proaktywnej
    • postawy proklienckiej i nastawienia na rozwiązywanie problemów
    • zdolności analitycznych, przywiązywania wagi do detali, dokładności, obowiązkowości oraz zainteresowania zagadnieniami księgowymi
    • zdolności pracy zarówno w zespole jak i indywidualności
    • posiadania doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku 1 - 2 lata
    • zdolności i gotowości do wyjazdów delegacyjnych zagranicznych 4 - 6 rocznie
    • mile widziane prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę na cały etat
    • przyjazną i życzliwą atmosferę I pełną wyzwań pracę w niewielkim zespole osób
    • jednocześnie stabilność i elastyczność zatrudnienia
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • prywatną opiekę medyczną
    • ubezpieczenie grupowe na życie
    • ubezpieczenie podróżnicze
    • karnet sportowy
    • wyjazdy zagraniczne w ramach Team Building

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IT10 z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest IT10 z siedzibą w Krakowie przy ul. Zygmunta Augusta. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.