Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. Księgowości

Dong Yang Electronics Sp. z o.o.

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Rejestrowanie faktur do systemu księgowego

  • Uzgadnianie rozrachunków

  • Prowadzenie kasy firmowej

  • Przygotowywanie raportów wewnętrznych

  • Wsparcie w procesie kontroli obiegu dokumentów finansowych

  • Wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca

  • Wsparcie zespołu w pozostałych bieżących pracach

  • Prace administracyjno-biurowe

Nasze wymagania

  • Wykształcenie ekonomiczne, preferowane specjalizacje: finanse i rachunkowość

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel na poziomie średnio zaawansowanym

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Terminowość w realizacji powierzonych zadań

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Umiejętność pracy zespołowej, otwartej i efektywnej komunikacji

  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Studenci studiów zaocznych dla powyższej specjalizacji

  • Znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość

  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenie wstępne

  • Karta MultiSport

  • Pakiet medyczny

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Paczki świąteczne dla dzieci

  • Codziennie darmowe, świeże owoce w biurze

Firma Dong Yang Electronics Sp. z o.o. z siedzibą w Biskupicach Podgórnych poszukuje pracownika na stanowisko Asystent/ka ds. Księgowości.

Przewiń do profilu firmy