Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/- ka ds. księgowości

VMA POLSKA sp. z o.o.

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu księgowości w realizacji zadań,

  • prawidłowe i terminowe przetwarzanie dokumentacji księgowej zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy (elektroniczny system obiegu dokumentów),

  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich księgowanie (faktury sprzedaży, faktury zakupu, wyciągi bankowe),

  • rozliczanie i uzgadnianie sald kont księgowych, w tym w szczególności sald kont bankowych i rozrachunkowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia),

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole,

  • samodzielność, inicjatywa, dokładność systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków,

  • mile widziane pierwsze doświadczenia w obszarze księgowości finansowej.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • Szansę na podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu na umowie o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • Darmowe miejsca parkingowe pod biurem.