Logo Pracuj.pl

Asystent/ka ds. Księgowości (dział O2C)

SGSO firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie i alokacja płatności otrzymanych od klientów
  • księgowanie wyciągów bankowych i rezerw
  • monitorowanie niezidentyfikowanych płatności od klientów
  • tworzenie poleceń zapłaty w systemie i wysyłanie ich do banku
  • generowanie raportów VAT i sprzedażowych oraz tworzenie analiz
  • codzienna komunikacja z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Aplikuj, jeśli:
  • jesteś dostępny/a min. 20 h tygodniowo
  • znasz j. angielski na poziomie komunikatywnym
  • studiujesz na kierunku finanse/rachunkowość/ekonomia (w trakcie)
  • chcesz się rozwijać w obszarze księgowości
  • znasz MS Excel

To oferujemy

  • możliwość zdobycia pierwszych szlifów zawodowych w obszarze księgowości w międzynarodowym środowisku pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie z sektora SSC
  • pracę w trybie home office, możliwe okazjonalne spotkania w biurze
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowych (możliwość elastycznego dopasowania do harmonogramu zajęć akademickich)
  • możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych prowadzonych przez naszych specjalistów
  • przestronne, nowoczesne biuro w Katowicach, w pobliżu centrum handlowego Trzy Stawy
  • program Poleceń Pracowniczych
  • program Inicjatyw Pracowniczych

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

SGS poszukuje osoby chętnej do wsparcia firmy w aktualnych procesach rekrutacyjnych z obszarów administracji, księgowości i obsługi klienta. Jesteśmy otwarci zarówno na osoby początkujące, jak i bardziej doświadczone, pragnące rozwijać się w naszym zespole w niepełnym wymiarze godzin.

Jesteśmy SGS – światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec jakości i rzetelności. W sieci ponad 2700 oddziałów i laboratoriów zatrudniamy przeszło 96000 pracowników, którzy poprzez wspólną pracę umożliwiają lepszy, bezpieczniejszy i bardziej połączony świat.

Asystent/ka ds. Księgowości (dział O2C), lubuskie