Oferta pracy

Asystent/ka ds. Księgowości (dział O2C)

SGS

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie i alokacja płatności otrzymanych od klientów

  • księgowanie wyciągów bankowych i rezerw

  • monitorowanie niezidentyfikowanych płatności od klientów

  • tworzenie poleceń zapłaty w systemie i wysyłanie ich do banku

  • generowanie raportów VAT i sprzedażowych oraz tworzenie analiz

  • codzienna komunikacja z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Aplikuj, jeśli:

  • jesteś dostępny/a min. 20 h tygodniowo

  • znasz j. angielski na poziomie komunikatywnym

  • studiujesz na kierunku finanse/rachunkowość/ekonomia (w trakcie)

  • chcesz się rozwijać w obszarze księgowości

  • znasz MS Excel

To oferujemy

  • możliwość zdobycia pierwszych szlifów zawodowych w obszarze księgowości w międzynarodowym środowisku pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie z sektora SSC

  • pracę w trybie home office, możliwe okazjonalne spotkania w biurze

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowych (możliwość elastycznego dopasowania do harmonogramu zajęć akademickich)

  • możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych prowadzonych przez naszych specjalistów

  • przestronne, nowoczesne biuro w Katowicach, w pobliżu centrum handlowego Trzy Stawy

  • program Poleceń Pracowniczych

  • program Inicjatyw Pracowniczych

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

SGS poszukuje osoby chętnej do wsparcia firmy w aktualnych procesach rekrutacyjnych z obszarów administracji, księgowości i obsługi klienta. Jesteśmy otwarci zarówno na osoby początkujące, jak i bardziej doświadczone, pragnące rozwijać się w naszym zespole w niepełnym wymiarze godzin.

SGS

Jesteśmy SGS – światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec jakości i rzetelności. W sieci ponad 2700 oddziałów i laboratoriów zatrudniamy przeszło 96000 pracowników, którzy poprzez wspólną pracę umożliwiają lepszy, bezpieczniejszy i bardziej połączony świat.

Przewiń do profilu firmy