Oferta pracy

Asystent/ka ds. księgowości

Balticon SA

Balticon SA

Tadeusza Wendy 15

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja merytoryczna dokumentów

  • weryfikacja i pomoc przy księgowaniu dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi oraz ustawą o rachunkowości

  • wprowadzanie i rozliczanie przelewów bankowych

  • inne prace administracyjno-biurowe

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziani studenci lub absolwenci szkół o profilu rachunkowość, finanse)

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • dobra znajomość MS Office

  • chęć rozwoju

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z siedzibą w Gdyni

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • możliwość zdobycia wiedzy praktycznej

  • pracę w energicznym i doświadczonym zespole

  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do kursu języka angielskiego, dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego dla pracownika i jego rodziny, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego)

  • brak dress code’u

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

Balticon SA

Jesteśmy dojrzałą firmą z siedzibą w Trójmieście oraz biurami regionalnymi w Polsce, Niemczech i Hiszpanii. Istniejemy na rynku od 1991 roku.

Kontenery są naszą pasją. Projektujemy, produkujemy i popularyzujemy budynki z używanych kontenerów morskich. Kontenery morskie zmieniamy w mobilne budynki – domki wypoczynkowe, magazyny, chłodnie czy punkty handlowe.

Jako autoryzowany partner serwisowy największych światowych armatorów kontenerowych świadczymy również usługi napraw, przeglądów, składowania oraz transportu kontenerów.

Jesteśmy liderem na Polskim rynku. Naszym celem jest rozwój skutecznego modelu biznesowego do skali międzynarodowej.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Przewiń do profilu firmy