Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. Księgowości i Administracji

HAP Armatura Grupa SBS Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie, kontrola i przygotowanie dokumentów rozliczeniowych

  • Opracowywanie zestawień transportowych oraz kontakt z firmami transportowymi

  • Prowadzenie dokumentacji firmowej w oparciu o wewnętrzne procedury

  • Prowadzenie dokumentacji reklamacyjnej i serwisowej

  • Monitorowanie należności

  • Wykonywanie prac administracyjno-biurowych zleconych przez przełożonych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w wykonywaniu zadań administracyjnych

  • Doświadczenie w rozliczaniu sprzedaży

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office

  • Mile widziana znajomość programu Optima lub Enova

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność i dokładność

  • Łatwość przyswajania wiedzy i motywacja do pracy

  • Umiejętności analityczne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu posiadanych kompetencji i stopnia wdrożenia w procesy i przepisy firmy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie księgowości i poszerzenia zakresu samodzielności

  • Wsparcie ze strony doświadczonego księgowego i uporządkowaną organizację pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Poszukujemy zorganizowanej i skrupulatnej osoby, która będzie stanowić wsparcie w prowadzeniu księgowości i dokumentacji administracyjnej firmy. Wymagamy jedynie bazowej wiedzy i doświadczenia w zakresie zasad i dobrych praktyk obowiązujących w księgowości. Stawiamy na ambitnych i zaangażowanych kandydatów, którzy w przyszłości chcieliby poszerzyć zakres odpowiedzialności i samodzielności w działaniu.