Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka ds. księgowości i kontrollingu

Rehasport Clinic Sp. z o.o.

Górecka 30

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu

  • utrzymanie i koordynacja obiegu dokumentów

  • ewidencja rozliczeń księgowych, przygotowywanie płatności i analiza kont rozrachunkowych

  • archiwizacja dokumentów

  • udział w procesach zamknięcia miesiąca

  • przygotowywanie analiz i raportów zarządczych

  • raportowanie danych finansowych na potrzeby Grupy

  • udział w procesach planowania finansowego

  • wsparcie w innych czynnościach z zakresu księgowości i kontrolingu

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu finanse/rachunkowość

  • doświadczenie w pracy z zakresu księgowości lub podobnym – min. 1 rok

  • znajomość języka angielskiego

  • znajomość programu MS Excel

  • umiejętność szybkiego uczenia się, doskonała organizacja pracy i dokładność komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • znajomość systemu księgowego Enova

  • zainteresowania w obszarze automatyzacji procesów, działania baz danych i oprogramowania

  • znajomość podstaw SQL

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

  • wsparcie merytoryczne zespołu

  • elastyczne warunki zatrudnienia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Osoby spełniające powyższe warunki oraz zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie CV

Rehasport to uznana na świecie polska klinika medyczna, jako pierwsza w kraju otrzymała najwyższy certyfikat Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej – FIFA Medical Centre of Excellence. Dzięki współpracy z FIFA Rehasport może wyznaczać kierunki rozwoju światowej medycyny sportowej. Integralną częścią medycyny sportu są badania naukowe, a dzięki nim Rehasport oferuje Pacjentom możliwość korzystania z najnowocześniejszych terapii oraz opiekę wykształconych specjalistów.

Klinika jest partnerem medycznym sześciu związków sportowych, m.in. Związku Piłki Ręcznej w Polsce czy Polskiego Związku Tenisa, a w Rehasporcie leczyli się medaliści mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich. Lekarze i fizjoterapeuci Rehasportu od 2008 roku pomagają polskim sportowcom w każdych kolejnych igrzyskach olimpijskich.

Przewiń do profilu firmy