Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. księgowości

AGENCJA ROZWOJU MIASTA KRAKOWA Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Agencja Rozwoju Miasta Krakowa to powołana w 2019 roku miejska spółka. Celem spółki jest realizacja strategicznych dla miasta przedsięwzięć, zgodnie z przyjętą Strategią Rozwoju Krakowa. Główne zadania, które spółka obecnie realizuje to:

  • zagospodarowanie terenów dzielnicy Wesoła z zabytkowymi XIX-wiecznymi budowlami użytkowanymi dotychczas przez kliniki Szpitala Uniwersyteckiego,
  • budowa Krakowskiego Centrum Muzyki,
  • koordynacja zagospodarowania terenów inwestycyjnych w strefie rozwoju gospodarczego Kraków Nowe Miasto Płaszów-Rybitwy,
  • realizacja inwestycji na terenie okołolotniskowej strefy rozwoju gospodarczego Kraków Airport Balice.

ARMK Sp. z o.o. stoi na straży podniesienia jakości i estetyki powierzonych jej terenów inwestycyjnych. Dla spółki istotne jest zdanie mieszkańców Krakowa i ich zaangażowanie w rozwój miasta. Bliska jest jej również idea SMART CITY, której celem jest nowoczesny Kraków.

Zakres obowiązków

  • wprowadzanie dokumentów źródłowych do obiegu w organizacji,
  • księgowanie dokumentów źródłowych w różnych systemach finansowych,
  • segregowanie i archiwizowanie dokumentów,
  • sporządzanie raportów i zestawień na bazie zaksięgowanych dokumentów,
  • wystawianie faktur sprzedaży,
  • pomoc w innych pracach biurowych i administracyjnych oraz współpraca przy zadaniach i projektach realizowanych w firmie.

Wymagania

  • student lub absolwent kierunków ekonomicznych (preferowane kierunki finanse i rachunkowość),
  • podstawowa znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym znajomość programów Microsoft (w szczególności Excel),
  • komunikatywność, otwartość na współpracę,
  • motywacja do pracy i nauki,
  • sumienność, skrupulatność,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość nauki języka obcego,
  • pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne