Oferta pracy

Asystent/ka ds. Księgowości

VCO S.A.O firmie

  • Osielsko (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Pełny etat
  • Asystent

Twoje zadania:

  • Pomoc w bieżących zadaniach działu księgowego i finansowego
  • Wsparcie w procesie kontroli obiegu dokumentów finansowych i księgowych,
  • Wstępna weryfikacja i klasyfikacja dokumentów oraz wprowadzanie do systemu m.in. faktur  zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych
  • Wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca oraz w przygotowaniu deklaracji podatkowych
  • Wstępna analiza i uzgadnianie kont
  • Stopniowe wdrażanie się w tematykę podatkową i księgową

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie (mile widziane wykształcenie kierunkowe)
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Dokładność, terminowość oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilną i pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole
  • Pakiet zniżek pracowniczych

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Dane osobowe zamieszczone w nadesłanym CV będą wykorzystane wyłącznie na potrzeby prowadzonej przez VCO SPÓŁKA AKCYJNA (Administrator danych) rekrutacji na stanowisko Kierownik salonu. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy