Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka ds. księgowości

ROCK LOGISTIC sp. z o.o.O firmie

  • Nowowiejskiego 10
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Część etatu
  • Asystent

ROCK LOGISTIC sp. z o.o.

Nowowiejskiego 10

Poznań

Spółka z siedzibą w centrum Poznania działająca w branży outsourcingu dla Spółek budowlanych i deweloperskich.

Zakres obowiązków:

  • Dekretowanie i księgowanie faktur sprzedaży, zakupu i innych dokumentów księgowych;
  • Księgowanie i rozlicznie wyciągów bankowych;
  • Bieżące rozliczanie rozrachunków z odbiorcami i dostawcami, analiza rozrachunków; uzgadnianie kont rozrachunkowych, dokonywanie wzajemnych kompensat;
  • Wsparcie przy sporządzaniu sprawozdań finansowych;
  • Pomoc w bieżących zadaniach działu księgowości;
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą;
  • Prace administracyjne, monitorowanie obiegu dokumentów, archiwizacja i segregacja dokumentów;
  • Współpraca z innymi działami oraz oddziałami firmy;
  • Bieżące prace kadrowe w miarę potrzeb;
  • Pozyskiwanie i analiza informacji nt. bieżących zmian w przepisach, w zależności od potrzeb.

Wymagania:

  • Wykształcenia kierunkowego: rachunkowość lub inne ekonomiczne;
  • Znajomość praktyczna pakietu MS Office (głównie Excel, Word);
  • Dbałość o szczegóły, systematyczność, zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania, zdolności analityczne, inicjatywa.
  • Nastawienia na rozwój zawodowy;

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub instytucji finansowej;
  • Znajomość systemu księgowego eNova365;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę.
  • Wsparcie w rozwoju wiedzy i doświadczenia oraz możliwość awansu.
  • Pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze.

Ogłoszenie archiwalne