Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. Księgowości

  • Rumia, pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 07.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy i projektem rozwoju Oddziałów na terenie całej Polski poszukujemy osób chętnych do współpracy na stanowisku:
    ASYSTENT/KA DS. KSIĘGOWOŚCI
    Miejsce pracy: Rumia

    Obowiązki:

    • Rozliczanie kosztów międzyokresowych;
    • Wystawianie faktur sprzedaży usług serwisowych;
    • Wystawianie not korygujących;
    • Wprowadzanie wyciągów bankowych;
    • Kontrolę poprawności transakcji finansowych;
    • Rozliczanie kart płatniczych pracowników;
    • Rozliczanie i księgowanie delegacji krajowych;
    • Wprowadzanie i rozliczanie zaliczek pracowniczych;
    • Wsparcie przy sprawdzaniu Rejestrów VAT;
    • Potwierdzenia sald i uzgadnianie sald z kontrahentami;
    • Tworzenie zleceń dla podwykonawców;
    • Weryfikacja kompletności dokumentów dot. Podwykonawców;
    • Prowadzenie ewidencji zużycia paliwa dla potrzeb wyliczenia opłaty środowiskowej;
    • Windykacja należności dotyczących usług serwisowych;
    • Prowadzenie spraw związanych z polisami ubezpieczeniowymi, OC firmy, ubezpieczenia samochód i urządzeń;
    • Prowadzenie rejestru faktur przychodzących do firmy;
    • Kopertowanie i wysyłanie poczty;
    • Bieżące wparcie Głównej księgowej.

    Nasze oczekiwania:

    • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusz kalkulacyjny Excel);
    • Znajomość prawa podatkowego, Ustawy o Rachunkowości oraz umiejętność stosowania ich w praktyce- będzie dodatkowym atutem;
    • Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność;
    • Dobra organizacja pracy umożliwiająca terminowe wywiązywanie się z obowiązków.

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie usługowej o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Umowę o pracę;
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.