Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. księgowości

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Asystent
  • 22.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla Naszego Klienta, topowej marki dystrybuującej produkty klasy Premium na zachód Europy, która rozwija swój oddział w Szczecinie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • zapewnienie wsparcia księgowego
    • przygotowanie dokumentów księgowych
    • weryfikacja faktur zakupowych pod względem formalnym i rachunkowym
    • przygotowywanie przelewów bankowych
    • weryfikacja i rozliczanie kosztów podróży służbowych
    • prowadzenie oraz nadzór nad rozrachunkami z dostawcami
    • udział w tworzeniu raportów finansowych
    • współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym
    • przygotowywanie dokumentów księgowych

    Wymagania:

    • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
    • wykształcenie w obszarze rachunkowości, finansach lub kierunkach pokrewnych
    • podstawowa znajomość rachunkowości i przepisów podatkowych
    • dobra znajomość obsługi komputera oraz MS Windows, MS Office
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • zaangażowanie oraz umiejętność organizacji pracy
    • umiejętność szybkiego uczenia się

    Oferta:

    • start kariery zawodowej gdzie można zostać współtwórcą sukcesu szybko rozwijającej się firmy i dzięki swoim pomysłom przyczyniać się do naszego dalszego, wspólnego rozwoju
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • praca na podstawie umowy o pracę
    • praca w miłej atmosferze w organizacji nastawionej na otwartą komunikację
    • możliwość realizacji interesujących zadań, dzięki którym zdobędziesz nowe, cenne doświadczenie
    • bogaty pakiet socjalny (darmowe wyżywienie, opieka medyczna, kursy językowe, imprezy wyjazdowe)

    LSJ HR Group, licencja nr 4440
    ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
    Phone: +48 91 814 52 52