Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka ds. księgowości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 26.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MTL Europe Sp. z o.o.

    Firma spedycyjna, działająca w transporcie morskim, lotniczymi i drogowym.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Asystent/-ka ds. Księgowości w biurze w Warszawie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów
    • Wprowadzanie danych do odpowiednich plików
    • Przygotowywanie raportów
    • Rzetelne uzupełnianie plików w związku z fakturami zakupowymi i sprzedażowymi

    Wymagania:

    • Dobry angielski
    • Biegły polski
    • Przynajmniej stopień licencjata ( preferowane kierunki z zakresu finansów lub księgowość )
    • Średniozaawansowany Excel
    • Łatwość umiejętnego pisania i wysławiania się
    • Umiejętność wyznaczania priorytetów i dobra organizacja pracy
    • Wielozadaniowość
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę ( pełen etat)
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Miłą atmosferę w pracy
    • Laptop i komórka

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

    Please include the following statement in your application: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).