Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. Księgowości

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 17.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od ponad 25 lat, dzięki naszym pracownikom w trzech krajach (Polska, Czechy, Słowacja) wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej, prawnej, audycie, doradztwie podatkowym, biznesowym oraz IT.

    Obecnie  poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
    opis
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Ewidencja operacji gospodarczych
    • Weryfikacja poprawności wprowadzonych danych w systemie
    • Wykonywanie podstawowych czynności administracyjno-biurowych
    • Prawidłowe archiwizowanie bieżących dokumentów

    Wymagania:

    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Umiejętności w zakresie efektywnej komunikacji, pracy w zespole i analizy danych
    • Motywacja do nauki i chęć rozwoju w obszarze księgowości
    • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia
    • Umiejętność wyciągania wniosków i analizy danych
    • Sumienność i zaangażowanie

    Oferujemy:

    Dogodna lokalizacja
    Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
    Pracę w międzynarodowym środowisku

    Prywatną opiekę medyczną
    Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
    Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

    Kursy językowe
    on-line (angielski, niemiecki)
    Rewelacyjną atmosferę w zespole
    Pyszną kawę i dostawę świeżych owoców