Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. Księgowości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 28.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Alphabet jest jedną z pięciu największych europejskich firm, zajmujących się finansowaniem i zarządzaniem flotami pojazdów wszystkich marek. Firma powstała w 1997 roku i należy do Grupy BMW. W portfolio ma łącznie ponad 700.000 samochodów na 28 rynkach.

    W Polsce Alphabet istnieje od roku 2001 i zarządza flotą ponad 18.000 aut.

    Obecnie Alphabet poszukuje pracowników na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Wprowadzanie do systemu faktur zakupu usług serwisowych;
    • Archiwizacja i kopiowanie dokumentów księgowych;
    • Przygotowywanie dokumentów do płatności;
    • Wsparcie pracowników działu księgowości w wykonywaniu bieżących zadań.

    Wymagania:

    • Otwartość i chęć nauki nowych umiejętności;
    • Dobre zdolności organizacyjne;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (w mowie i piśmie);
    • Dobra znajomość aplikacji MS Office;
    • Mile widziani studenci kierunków: finanse i rachunkowość, ekonomia.
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie (rozliczenie godzinowe);
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
    • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych;
    • Stabilne warunki pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą:

    W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie CV z adnotacją: „Oświadczam że zapoznałam/zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych dostępną pod adresem: https://www.alphabet.com/files/2019-01/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych-rekrutacja.pdf

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie dla celów udziału w rekrutacji, w którym złożyłem/złożyłam te dokumenty. Wiem, że powyższa zgoda może być odwołana w każdym momencie, co jest jednoznaczne z brakiem możliwości dalszego uczestnictwa w rekrutacji i nie ma wpływu na przetwarzanie danych, które miało miejsce przed jej odwołaniem.”

    Jeżeli chce Pani/Pan wziąć udział w także w innych rekrutacjach prowadzonych prosimy o umieszczenie dodatkowo klauzuli w wersji jak poniżej:

    „Oświadczam że zapoznałam/zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych dostępną pod adresem: https://www.alphabet.com/files/2019-01/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych-rekrutacja.pdf
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie dla celów udziału w rekrutacji, w którym złożyłem/złożyłam te dokumenty, a także w przyszłych rekrutacjach. Wiem, że powyższa zgoda może być odwołana w każdym momencie, co jest jednoznaczne z brakiem możliwości dalszego uczestnictwa w tej i następnych rekrutacjach i nie ma wpływu na przetwarzanie danych, które miało miejsce przed jej odwołaniem.”
    opisopis