Oferta pracy

Asystent/ka ds. księgowych/Fakturzysta/ka

MDDP

MDDP

Mokotowska 49

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur sprzedaży;

  • Przetwarzanie dokumentacji księgowej zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy (elektroniczny obieg dokumentów);

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich księgowanie (faktury sprzedaży i zakupu, wyciągi bankowe);

  • Kontakt z kontrahentami polskimi i zagranicznymi w powierzonym zakresie;

  • Pomoc administracyjna oraz wspieranie zespołu księgowości w realizacji zadań.

Nasze wymagania

  • Studenci lub absolwenci– preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia;

  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office – w szczególności MS Excel;

  • Dyspozycyjność min. 30 h tygodniowo;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i dyskrecja;

  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima.

To oferujemy

  • Pracę w firmie doradztwa podatkowego będącej jednym z liderów na rynku;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia lub umowę o pracę;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • atrakcyjna lokalizacja biura w centrum Warszawy

MDDP

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy jest największą niezależną polską firmą doradztwa podatkowego. Nasz zespół liczy ponad 100 osób – doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów – ekspertów w zakresie podatku VAT, ceł i akcyzy, podatków dochodowych, cen transferowych, podatków międzynarodowych, podatków lokalnych oraz postępowań podatkowych i sądowych. Byliśmy wielokrotnie wyróżniani w rankingach firm doradczych, a nasi specjaliści uznawani są za wiodących w swoich dziedzinach. Jesteśmy autorami komentarzy do regulacji podatkowych, ekspertami sejmowymi i ekspertami Komisji Europejskiej, wykładowcami i organizatorami konferencji podatkowych. MDDP wymieniana jest wśród wiodących firm na rynku w zestawieniu World Tax i World Transfer Pricing 2020. W 2018 r. otrzymaliśmy tytuł Najlepszej Firmy Doradztwa Podatkowego w Polsce w rankingu European Tax Awards organizowanym przez prestiżowy magazyn International Tax Review oraz Największej Firmy Doradztwa Podatkowego w rankingu Dziennika Gazety Prawnej.

Przewiń do profilu firmy