Ta oferta pracy jest nieaktualna od 318 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka ds. księgowych

  • łódzkie
  • Asystent
  • 2017-11-08

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polskie Hurtownie Dachowe Sp. z o.o.

    Młoda i dynamiczna firma handlowa z branży budowlanej poszukuje energicznej osoby na stanowisko:

    Region: łódzkie

    Główne zadania:

    • bieżące wystawianie faktur / not korygujących,
    • kontrola poprawności otrzymywanych faktur,
    • rejestrowanie dokumentów księgowych w systemie elektronicznym,
    • sporządzanie niezbędnej dokumentacji,
    • przygotowywanie i analiza raportów.

    Nasze oczekiwania:

    • wymagana umiejętność obsługi programu OPTIMA,
    • znajomość zagadnień związanych z finansami / księgowością,
    • doświadczenie w fakturowaniu,
    • umiejętności analityczne,
    • bardzo dobra obsługa programu Excel oraz pakietu Office,
    • sumienność, dokładność, skrupulatność,
    • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
    • prawo jazdy kat. B,
    • mile widziane wykształcenie ponad średnie w kierunku księgowość / finanse / bankowość / ekonomia.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki pracy,
    • samodzielne stanowisko,
    • pracę w miłym i spokojnym otoczeniu,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie zakupowej,
    • klarowne zasady współpracy.

    Wszystkich  zainteresowanych spełniających podane wyżej kryteria prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego (z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych) za pomocą formularza kontaktowego.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.