Oferta pracy

Asystent/ka ds. Księgowych

Banach Outsourcing Sp. z o.o.O firmie

Banach Outsourcing Sp. z o.o.

Tylne Chwaliszewo 25

Poznań

Firma Banach Outsourcing świadczy kompleksowe usługi w zakresie outsourcingu finansowo-księgowego oraz płacowo-kadrowego, zarządzania kapitałem ludzkim (HCM) i rozwoju kadr, doradztwa podatkowo-prawnego oraz gospodarczego, a także konsultingu procesów biznesowych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

ASYSTENT/KA DS. KSIĘGOWYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych oraz uzgadnianie sald
  • Prawidłowe i terminowe przetwarzanie dokumentacji księgowej
  • Sporządzanie raportów i zestawień finansowych na bazie zaksięgowanych dokumentów
  • Prowadzenie obsługi bankowej- księgowanie i importowanie wyciągów bankowych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe. Preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki, prawo
  • Mile widziana osoba w trakcie nabywania uprawnień doradcy podatkowego
  • Minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i programu ERP
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie, umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność organizowania własnej pracy i ustalania priorytetów przydzielonych zadań
  • Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w stopniu B2

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: „Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji" za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy