Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka ds. Księgowych

EWELINA GOŁĘBIEWSKA-ZASADA "EMINENT" BIURO RACHUNKOWE

  • Kupały 16
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent
  • rekrutacja zdalna

Kupały 16

Poznań

Biuro Rachunkowe Eminent, będące na rynku od 14 lat, do swojego Zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

ASYSTENT/-KA/ DS. KSIĘGOWYCH

Zakres obowiązków:

  1. wprowadzanie danych do systemu księgowego, kadrowo-płacowego oraz magazynowo-sprzedażowego,
  2. numerowanie dokumentów,
  3. archiwizowanie dokumentów,
  4. sporządzanie rejestrów dla celów VAT,
  5. prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia,
  6. elektroniczna wysyłka deklaracji do US,
  7. weryfikacja kontrahentów na „białej liście”,
  8. kontrola pod kątem obowiązków: „split payment”,
  9. sprawdzanie statusu podmiotu w VAT/VIES,
  10. sprawdzanie poprawności danych na fakturach, wystawanie not korygujących,
  11. kontrola płatności do US i ZUS, czy zapłacono, czy w poprawnej wartości,
  12. uzgadnianie należności i zobowiązań,
  13. sporządzanie sprawozdań dla celów statystycznych,
  14. weryfikacja wystawionych przez Zlecającego dokumentów księgowych pod względem rachunkowo-podatkowym
  15. rozliczanie delegacji

  1. Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku z podobnym zakresem obowiązków (niekoniecznie w biurze rachunkowym ale takie będzie mile widziane)
  2. Jesteś śmiała/y, asertywna/y, komunikatywna/y, lubisz ludzi, chętnie im pomagasz i z chęcią nawiązujesz z nimi kontakty;
  3. Umiesz i lubisz pracować samodzielnie, wykazujesz inicjatywę i skutecznie potrafisz rozwiązać problem;
  4. Umiesz pracować pod presją czasu i jesteś zorganizowany/a;
  5. Lubisz uczyć się nowych rzeczy (będziesz musiał/a poznać i zapamiętać mnóstwo procesów);
  6. Jesteś zaangażowana/y, pracowita/y, punktualna/y i potrafisz się skupiać na zadaniach.
  7. Lubisz pracę w małym zespole (razem z Tobą będzie 7 osób)
  8. Uważasz, że praca na tym stanowisku jest ciekawa i pasjonująca - Szukamy kogoś kto naprawdę lubi swoją pracę!! Kto będzie chciał się rozwijać razem z nami.
  9. Szukasz pracy na stałe – Szukamy kogoś kto będzie chciał z nami zostać na dłużej.

Oferujemy:

  1. Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia  i umiejętności.
  2. Dowolna forma zatrudnienia: umowa o pracę lub zlecenie, jak wolisz.
  3. Oczekujemy określonych efektów i rezultatów, lecz dajemy bardzo dużą swobodę w sposobie ich osiągania.
  4. Praca w stałych godzinach 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku
  5. Uwielbiamy osoby aktywne, z inicjatywą i pomysłami. Masz pomysły usprawniające pracę lub chciałbyś/abyś realizować jakiś autorski projekt, jesteśmy otwarci.
  6. Bardzo dobra atmosfera pracy – my się po prostu wszyscy lubimy :)

TERMINOWOŚĆ jest dla nas święta – poniżej prezentujemy harmonogram  rekrutacji, zobacz czy znajdziesz dla nas czas:

Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij CV i wypełnij ankietę. Prowadzi do niej ten link: ANKIETA

Na ankiety wraz z CV czekamy do 30.07.2021 r. do godziny 23:59,

Przesłane CV bez ankiety lub przesłane ankiety bez CV oraz przesłane dokumenty po terminie nie będą brane pod uwagę w trakcie procesu rekrutacji.

Osoby, które zakwalifikują się do II etapu poinformujemy mailowo w dniu 05.08.2021 r. i wyślemy do nich zadania praktyczne do wykonania.

W dniach 05.08.2021 – 12.08.2021 czekamy na odpowiedzi na zadania praktyczne

16.08.2021 r. - skontaktujemy się z osobami, które zaprosimy na rozmowę on-line.

16.08.2021 – 19.08.2021 rozmowy z kandydatami

Do 30.08.2021 r. - decyzja, kto dołączy do naszego zespołu.

Ogłoszenie archiwalne