Logo Pracuj.pl

Asystent(-ka) ds księgowych

AROX sp. z o.o.O firmie

2 800–5 000
brutto / mies.

AROX sp. z o.o.

Zygmunta Słomińskiego 15

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur, wyciągów bankowych, raportów kasowych
  • uzgadnianie rejestrów VAT
  • wsparcie działu księgowości w codziennej pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie kierunkowe
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Excel
  • podstawowa znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego
  • przejawianie chęci rozwoju, nauki nowych umiejętności
  • dokładność
  • Mile widziane:
  • Doświadczenie w dziale księgowości,
  • Znajomość programów Rachmistrz, FK Symfonia, Tema, RAKS

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Zdobycie doświadczenia w pracy w księgowości
  • Dogodną lokalizację biura
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Asystent(-ka) ds księgowych, Zygmunta Słomińskiego 15, Warszawa