Oferta pracy

Asystent/ka ds. logistyki, analiz i raportowania

RANBAXY (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Asystent

Ranbaxy (Poland) Sp. z o.o. należy do międzynarodowego koncernu SUNPHARMA, który jest obecny na rynkach ogólnoświatowych. Głównym obszarem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja leków oraz substancji chemicznych. Zatrudniamy ponad  30 000  osób w 150  krajach na całym świecie. Jesteśmy obecni na polskim rynku farmaceutycznym 20 lat. Nasze leki zyskały  uznanie wielu  profesjonalistów i pacjentów. Naszą misją jest umożliwienie lepszego dostępu do złożonych produktów na całym świecie. Naszym celem jest bezpieczeństwo pacjenta oraz utrzymanie wysokiej jakości produktów.

Obecnie poszukujemy dynamicznych i ambitnych kandydatów  na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • pomoc w przygotowaniu raportów dotyczących dostępności produktów w kraju.
  • kontrolowanie prawidłowego obiegu dokumentów dotyczących przewozu towarów, pomoc przy sprawnym funkcjonowaniu systemu,
  • monitorowanie rozliczeń z kontrahentami i partnerami Ranbaxy (Poland) Sp. z o.o.,
  • czynne uczestniczenie w procesie przygotowywania aneksów/cenników do bieżących umów,
  • uczestniczenie w przygotowywaniu analiz finansowych i raportów,
  • archiwizacja umów i dokumentów,
  • wsparcie bezpośredniego przełożonego w zakresie bieżących spraw,

Oczekiwania:

  • znajomości pakietu Microsoft Office, szczególnie dobra znajomość Excel (tabele przestawne)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, warunek konieczny
  • gotowości do podjęcia pracy od II połowy września 2020 w wymiarze pełnego etatu
  • dokładności, sumienności, dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy pod presją czasu i w szybko zmieniających się okolicznościach
  • otwartości, komunikatywności oraz zaangażowania
  • mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • zainteresowanie obszarem logistyki/farmacji/finansów

Oferta:

  • zdobycie cennego doświadczenia w obszarze logistyki w jednej z większych międzynarodowych firm farmaceutycznych
  • bardzo dobra atmosfera pracy
  • możliwość uczenia się od innych członków zespołu
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym zespole
  • karta Multisport
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane ogłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy