Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania Państwa danych osobowych w celach rekrutacyjnych, które znajdują się tutaj https://www.thermoking.com.pl/klauzula-informacyjna-rekrutacja Prosimy także o dopisanie na przesłanych dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną, dobrowolnie i świadomie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z obecną rekrutacją oraz dla celów związanych z przyszłymi rekrutacjami realizowanymi przez TT-Thermo King Sp. z o.o."
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
TT-Thermo King Sp. z o.o.

Asystent/ka ds. Logistyki

TT-Thermo King Sp. z o.o.O firmie

Aleja Krakowska 36

Grzędy (pow. piaseczyński)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zamówień Działu Handlowego

  • efektywne zarządzanie zamówieniami

  • kontakt z Customer Service producenta

  • księgowanie dokumentów zakupowych

  • organizacja oraz koordynacja łańcucha logistycznego

  • kontrolowanie stanów magazynowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe)

  • biegła obsługa komputera, Windows, pakiet Office

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • wysokie zdolności interpersonalne oraz samodzielność w działaniu

  • rzetelność i terminowość w podejściu do realizowanych projektów

  • doskonała organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w prężnym zespole, pod szyldem uznanej międzynarodowej marki

  • pakiet medyczny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Aplikacje

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów /CV ze zdjęciem i List Motywacyjny/ za pomocą przycisku do aplikowania.