Oferta pracy

Asystent/ka ds. Logistyki

Berry Superfos Lubień sp. z o.o.

  • Kaliska 140, Lubień Kujawski
    Lubień Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Kaliska 140

Lubień Kujawski

Twój zakres obowiązków

  • Zamawianie towarów wg instrukcji i we współpracy ze Specjalistą;

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zakupami oraz kompletacja dokumentów po dostawach (certyfikaty, dokumentacja celna, reklamacje, itp.);

  • Poszukiwanie alternatywnych wycen i negocjacji cen;

  • Dbałość o terminowe dostawy surowców i części zakupowych;

  • Koordynowanie działań logistycznych w celu zapewnienia ciągłości produkcji;

  • Monitorowanie realizacji wykonania planu produkcyjnego;

  • Koordynowanie importu towarów;

  • Zgłaszanie reklamacji do dostawców;

  • Monitorowanie poziomu strat surowców i wprowadzanie działań korygujących;

  • Współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalającego na swobodną komunikację min. B2/C1;

  • Wykształcenie minimum średnie;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel);

  • Komunikatywność, dobrą organizację czasu i miejsca pracy, elastyczność, łatwość w podejmowaniu decyzji;

  • Obowiązkowość i zaangażowanie w powierzone zadania;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Praca stacjonarna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00;

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku;

  • System szkoleń dedykowanych w zależności od potrzeb;

  • Praca w otwartym/przyjaznym zespole;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie;

  • Bogaty pakiet socjalny;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Bezpłatny dojazd z okolic Włocławka.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • premie roczne

Wiodący producent opakowań z tworzyw sztucznych należący do Międzynarodowej Grupy Kapitałowej Berry Global.

Przewiń do profilu firmy