Logo Pracuj.pl

Asystent/ka ds. logistyki

DevireO firmie

3 500–4 000
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, jednego z największych dostawców usług serwisowych i logistycznych dla urządzeń mobilnych na rynku polskim, poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta/tkę ds. logistyki.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemu wewnętrznego,
  • Współpraca z dostawcami,
  • Koordynowanie procesów wewnętrznych,
  • Monitorowanie zamówień,
  • Weryfikacja zamówień,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania pracodawcy

  • Studenci kierunków logistyki lub pokrewnych,
  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin,
  • Zainteresowanie nowymi technologiami,
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Dokładność, cierpliwość,koncentracja na zadaniu.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w doświadczonymi i zgranym zespole,
  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Dogodna lokalizacja na Mokotowie,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji - szkolenia wewnętrzne,
  • Stabilne warunki zatrudnienia.

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Aktualne oferty pracodawcy
PL52151

Asystent/ka ds. logistyki, Warszawa