Oferta pracy

Asystent/ka ds. Marketingu i Administracji

REDEYE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Piekary Śląskie, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Zadania:

  • aktywny udział w organizacji pracy firmy,
  • systematyczne raportowanie statusu powierzonych zadań,
  • aktywne wsparcie przełożonego w bieżących działaniach,
  • pisanie i redagowanie mpromocyjnych
  • obsługa social mediów - aktywne kreowanie i nadzór wizerunku firmy (również na stronach branżowych),
  • dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie,
  • przygotowywanie raportów, analiz, zestawień i prezentacji na potrzeby przełożonego,
  • odpowiadanie na zapytania klientów, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami,
  • aktualizowanie i nadzorowanie bazy danych klientów,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziane osoby po kierunku administracja i zarządzanie
  • zdolności organizacyjne, samodzielność i dokładność w działaniu,
  • sumienność i uczciwość w trakcie realizacji zadań,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • podzielność uwagi i umiejętność priorytetyzacji zadań,
  • umiejętność podejmowania inicjatywy i odpowiedzialność za wykonywane obowiązki,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Word, Excel),
  • wiedza z zakresu prowadzenia kampanii w mediach społecznościowych (Instagram, FB) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • forma zatrudnienia / współprac do uzgodnienia,
  • pracę w profesjonalnym i zgranym zespole, w sympatycznej atmosferze,
  • udział w ciekawych projektach,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju kompetencji,
  • krótszy dzień pracy w piątki.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy