Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka ds. Marketingu i Rozwoju

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 23.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Barwy Muzyki

Barwy Muzyki to sieć wyjątkowych placówek artystycznych, gdzie prowadzimy zajęcia muzyczne dla dzieci i młodzieży. Barwy Muzyki są promotorem nowoczesnej metody nauczania muzyki - Colourstrings, a naszym celem jest zarażanie dzieci pasją do słuchania i wykonywania muzyki.

Ze względu na rozwój naszej firmy poszukujemy współpracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Wśród głównych zadań osoby zatrudnionej znajdą się następujące obowiązki:

Marketingowe:

  • współpraca przy opracowaniu strategii marketingowych: rozpoznanie rynku i porównanie konkurencji
  • porównanie i badanie adekwatności działań marketingowych
  • raporty na temat skuteczności przeprowadzonych działań reklamowych
  • wdrażanie bieżących projektów marketingowych
  • utrzymywanie profilu Barw Muzyki w mediach społecznościowych, opieka nad stroną www
  • Ewentualnie: opracowanie graficzne materiałów dydaktycznych Barw Muzyki

 Zarządcze:

  • wspomaganie zarządzania biurem
  • kontrola pracy placówek
  • poszukiwanie i otwieranie nowych placówek
  • Ewentualnie: przygotowanie sprawozdań dotyczących sprzedaży poszczególnych usług, zyskowności usług, kategorii kosztów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (zarządzanie, marketing, administracja, zarządzanie kulturą, finanse)
  • znajomość marketingu i podstaw finansów
  • umiejętność redakcji tekstów, formułowania treści w zrozumiały, zwięzły i atrakcyjny sposób
  • swoboda w kontaktach telefonicznych i personalnych
  • znajomość MS Office w tym programu Excel (umiejętność stworzenia podstawowych raportów/sprawozdań)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym lub średnio-zaawansowanym
  • pomysłowość, zaangażowanie w pracę, inicjatywa

Mile widziane:

  • obsługa programów graficznych lub podstawowe umiejętności graficzne w oparciu o programy Power Point, Word
  • doświadczenie w branży edukacyjnej
  • miłość do muzyki

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego wraz z rosnąca firmą - w przyszłości stanowisko managerskie
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy
  • Swobodną atmosferę w pracy
  • Elastyczny czas pracy w formie umowy-zlecenie
  • Wymiar pracy 3, 4 lub 5 dni tygodniowo - do ustalenia razem z ostatecznym zakresem obowiązków

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie w CV informacji o zgodzie na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się