Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. Marketingu

Tolino Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • obsługę infolinii programu lojalnościowego, odpowiadanie na pytania i wątpliwości klientów(nie sprzedaż),

  • przygotowywanie raportów z pracy infolinii,

  • wysyłkę nagród do klientów programu,

  • przygotowanie prezentacji,

  • wyszukiwania informacji w Internecie do przygotowywania rekomendacji,

  • weryfikacja dokumentacji zdjęciowej,

  • wpisywanie do systemu danych ,

  • tworzenie raportów i podsumowań.

Nasze wymagania

  • bardzo dobrze sobie radzisz rozmawiając z klientami przez telefon,

  • obsługa komputera to dla Ciebie codzienność,

  • wiesz jak działają social media,

  • excel i powerpoint nie stanowi dla Ciebie problemu,

  • jesteś komunikatywna/komunikatywny i masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • mieszkasz na Śląsku(aby raz w tygodniu z biura wysłać przesyłki kurierskie).

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • doświadczenia we współpracy przy projektach dla największych firm w swojej branży,

  • niezbędne narzędzia do pracy, tj. komputer i telefon,

  • możliwość pracy zdalnej

Tolino Sp. z o.o.

Tolino.pl

Jesteśmy agencją kreatywną z Katowic, pracująca dla klientów korporacyjnych dla których zajmujemy się kompleksową obsługą projektów marketingowych oraz implementacją i wdrażaniem rozwiązań informatycznych.

Dołączając do naszego zespołu będziesz miał okazję pracować dla największych firm w swojej branży oraz uczestniczyć w projektach o zasięgu ogólnopolskim.

Poszukujemy osoby, która będzie pracować na stanowisku: Asystent/ka ds. Marketingu

Przewiń do profilu firmy