Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. Marketingu w branży kosmetycznej

HR ConsultingO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Dla naszego Klienta, stabilnej firmy działającej na rynku lokalnym i rynkach międzynarodowych w branży kosmetycznej, lidera w swoim segmencie, w związku z dalszym rozwojem zespołu poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko

Zadania:

  • Tworzenie prezentacji produktowych i innych
  • Współpraca z grafikami przy tworzeniu projektów wizualnych
  • Przeprowadzanie researchy rynkowych, sporządzanie analiz trendów i konkurencji
  • Przygotowywanie zestawień, analiz i raportów dotyczących danych handlowych, codzienna praca z programami PowerPoint i MS Excel
  • Współpraca z pracownikami innych Działów w firmie
  • Wsparcie Działu Marketingu w nowych projektach i bieżących zadaniach.

Oczekiwania:

  • Roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze marketingu
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość programu MS PowerPoint - warunek konieczny
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość programu MS Excel – warunek konieczny
  • Doświadczenie we współpracy z grafikami, agencjami kreatywnymi, reklamowymi, marketingowymi, itp.
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność, zmysł estetyczny
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności
  • Wielozadaniowość, bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie, entuzjazm, pozytywne nastawienie
  • Skrupulatność, dokładność.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Możliwość zakupu produktów firmowych po atrakcyjnych cenach
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport i inne zajęcia sportowe
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach i szkoleniach
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Unikalnie pozytywną atmosferę 😊
  • Pyszną kawę o poranku i innych porach dnia oraz owocowe poniedziałki

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO UDZIAŁU W REKRUTACJI!!!

Przesyłając CV lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę i Agencję Zatrudnienia danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której Kandydat chce uczestniczyć.

Administratorem danych osobowych przetwarzającym dane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), które weszło w życie 25 maja 2018 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1) jest HR Consulting, adres biura: ul. Złota 59, 00-120 Warszawa, nr agencji zatrudnienia 5936.

Ogłoszenie archiwalne