Asystent/-ka ds. Marketingu w dziale Sprzedaży i Marketingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 24.11.2017
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 24.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ILABO Sp. z o.o.

W Ilabo tworzymy systemy pozwalające fabrykom produkować efektywniej, lepiej i więcej. Pobieramy dane z robotów, maszyn pakujących i świstaków owijających w sreberka po to, aby umożliwić ich analizę i dostęp z różnych kanałów (również z urządzeń mobilnych). Chcemy być w ciągu 5 lat najlepszą firmą zajmującą się tymi zagadnieniami na świecie, kochamy projektować oprogramowanie.

DOŁĄCZ DO NASZEGO TEAMU!

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: ASYS/11/2017

Opis stanowiska:

Potrzebujemy osoby do pomocy w następujących obszarach:

  • ​przygotowywanie strategii komunikacji firmy w mediach społecznościowych
  • rozwój strony www w CMS - aktualizacja i opracowywanie nowych treści
  • prowadzenie działań z zakresu SEO i SEM​
  • pomoc w przygotowywaniu materiałów promocyjnych, informacyjnych i content marketing​
  • monitorowanie oraz uczestnictwo w imprezach branżowych i prezentacjach handlowych
  • prowadzenie bazy danych klientów CRM
  • tłumaczenie/przygotowanie materiałów marketingowych i ofert w języku angielskim
  • tworzenie oraz archiwizacja dokumentacji firmowej
  • podstawowa obsługa administracyjna biura (faktury, korespondencja...)

Chcesz być częścią wesołego teamu - dołącz do nas!

Oferta dotyczy pracy w biurze w Warszawie (tuż obok stacji metra Wilanowska)

W swojej pracy będziesz musiał/a posługiwać się językiem angielskim, jeżeli brakuje Ci odwagi aby się nim posługiwać zapewnimy zajęcia z native speaker'em. Po 6 miesiącach pracy zapewnimy plan szkoleń dopasowany do Twoich umiejętności i ścieżki rozwoju, którą chcesz podążać

 Wymagania:

  • wesołe usposobienie
  • bardzo dobra organizacja i samodzielność w pracy
  • zdolności analityczne i dokładność, inaczej: umiejętność liczenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość narzędzi biurowych (głównie Microsoft Office, Google)
  • wskazane doświadczenie w pracy biurowej na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe preferowane, może być w toku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej firmie
  • wsparcie w aktywności sportowej w ramach drużyny ILABO Sport z osiągnięciami w triathlonie
  • możliwość rozwoju (nauka języka angielskiego i/lub szkolenia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ILABO Sp z o.o. z siedzibą w Piasecznie ul. Julianowska 45."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się