Ta oferta pracy jest nieaktualna od 357 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka ds. Marketingu w dziale Sprzedaży i Marketingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 24.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ILABO Sp. z o.o.

    W Ilabo tworzymy systemy pozwalające fabrykom produkować efektywniej, lepiej i więcej. Pobieramy dane z robotów, maszyn pakujących i świstaków owijających w sreberka po to, aby umożliwić ich analizę i dostęp z różnych kanałów (również z urządzeń mobilnych). Chcemy być w ciągu 5 lat najlepszą firmą zajmującą się tymi zagadnieniami na świecie, kochamy projektować oprogramowanie.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO TEAMU!

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: ASYS/11/2017

    Opis stanowiska:

    Potrzebujemy osoby do pomocy w następujących obszarach:

    • ​przygotowywanie strategii komunikacji firmy w mediach społecznościowych
    • rozwój strony www w CMS - aktualizacja i opracowywanie nowych treści
    • prowadzenie działań z zakresu SEO i SEM​
    • pomoc w przygotowywaniu materiałów promocyjnych, informacyjnych i content marketing​
    • monitorowanie oraz uczestnictwo w imprezach branżowych i prezentacjach handlowych
    • prowadzenie bazy danych klientów CRM
    • tłumaczenie/przygotowanie materiałów marketingowych i ofert w języku angielskim
    • tworzenie oraz archiwizacja dokumentacji firmowej
    • podstawowa obsługa administracyjna biura (faktury, korespondencja...)

    Chcesz być częścią wesołego teamu - dołącz do nas!

    Oferta dotyczy pracy w biurze w Warszawie (tuż obok stacji metra Wilanowska)

    W swojej pracy będziesz musiał/a posługiwać się językiem angielskim, jeżeli brakuje Ci odwagi aby się nim posługiwać zapewnimy zajęcia z native speaker'em. Po 6 miesiącach pracy zapewnimy plan szkoleń dopasowany do Twoich umiejętności i ścieżki rozwoju, którą chcesz podążać

     Wymagania:

    • wesołe usposobienie
    • bardzo dobra organizacja i samodzielność w pracy
    • zdolności analityczne i dokładność, inaczej: umiejętność liczenia
    • umiejętność pracy w zespole
    • znajomość narzędzi biurowych (głównie Microsoft Office, Google)
    • wskazane doświadczenie w pracy biurowej na podobnym stanowisku
    • wykształcenie wyższe preferowane, może być w toku
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w stabilnej firmie
    • wsparcie w aktywności sportowej w ramach drużyny ILABO Sport z osiągnięciami w triathlonie
    • możliwość rozwoju (nauka języka angielskiego i/lub szkolenia)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ILABO Sp z o.o. z siedzibą w Piasecznie ul. Julianowska 45."