Asystent/ka ds. Marketingu

Orion Pharma Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Orion Pharma to fińska firma farmaceutyczna o międzynarodowym zasięgu.
W Polsce działamy od 2002 roku. Portfolio firmy obejmują leki dla anestezjologii, psychiatrii, neurologii, kardiologii i pulmonologii oraz produkty OTC.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu firmy z tradycjami – wyślij nam swoją aplikację.

W chwili obecnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko
ASYSTENT/KA ds. Marketingu

Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki:

  • bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Działu Sprzedaży
  • wspieranie zespołu sprzedaży i marketingu
  • organizowanie spotkań firmowych
  • organizowanie i udział w konferencjach/sympozjach
  • kontakty z kontrahentami, agencjami reklamowymi i marketingowymi
  • kontrolowanie stanów magazynowych
  • opracowywanie materiałów marketingowych
  • przygotowywanie analiz rynku
  • przygotowywanie dokumentacji do celów refundacyjnych

Oczekujemy:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • zaangażowania
  • komunikatywności
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • ważnego prawa jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie farmaceutycznej
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • opiekę medyczną po okresie próbnym
Wszystkich zainteresowanych Kandydatów, którzy spełniają powyższe warunki prosimy o przesłanie aplikacji.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz.883).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy