Oferta pracy

Asystent/ka ds. Marketingu

Sopro PolskaO firmie

Sopro Polska

Komitetu Obrony Robotników 45a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach i aktywnościach marketingowych (przygotowanie komunikacji, narzędzi marketingowych, prezentacji, raportów),

  • współpraca z grafikami, agencjami i drukarniami,

  • wsparcie przy aktualizacji informacji produktowych na stronach internetowych Sopro i partnerów handlowych,

  • administrowanie dokumentacją dla wybranych produktów,

  • udział w kontroli stanów magazynowych materiałów marketingowych,

  • wsparcie w organizacji targów i eventów.

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w pracy w dziale marketingu lub jesteś na ostatnim roku studiów na kierunku marketing, zarządzanie lub pokrewne,

  • potrafisz myśleć kreatywnie oraz przejawiać inicjatywę w działaniu,

  • lubisz pracować na liczbach i dobrze poruszasz się w świecie MS Office (excel, power point),

  • jesteś komunikatywny/na i lubisz pracować w zespole;

  • znasz w j. angielskim (komunikacja mailowa z dostawcami zagranicznymi, centralą).

Mile widziane

  • znajomość j. niemieckiego

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie 07:00-09:00, zakończenie 15:00-17:00)

  • miejsce parkingowe gratis

  • siłowania na terenie business parku

  • rowery Revelo na terenie business parku

  • shuttle bus z metro Wilanowska

  • owocowe wtorki

  • czwartkowe food trucki

  • aromatyczna kawa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin

Sopro Polska jest częścią globalnej marki i liderem w branży chemii budowlanej. Oferujemy kompletne rozwiązania do prac glazurniczych i budowlanych. Dzieląc się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem technicznym z naszymi partnerami handlowymi i wykonawcami, staliśmy się czołowym specjalistą w naszej dziedzinie. Sopro Polska to gwarancja najwyższych standardów jakościowych. To również niezawodność potwierdzona certyfikatami działania zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju. To dzięki naszym produktom obiekty na całym świecie są budowane z zachowaniem najwyższych norm ekologicznych.

Przewiń do profilu firmy