Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. Marketingu

C.H.Beck

C.H.Beck

Bonifraterska 17

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współuczestniczenie w tworzeniu strategii marketingowej

  • inicjowanie działań marketingowo-sprzedażowych nakierowanych na pozyskanie nowych klientów i promowanie produktów Wydawnictwa

  • organizowanie i koordynowanie produkcji materiałów reklamowych dla określonej grupy produktów

  • reprezentowanie Wydawnictwa w wybranych imprezach wewnętrznych i zewnętrznych

  • monitorowanie i raportowanie efektów akcji marketingowych

  • udział w innych projektach marketingowych zleconych przez przełożonych

  • kreowanie nowych rozwiązań

  • dbanie o spójny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • status Studenta/-tki lub absolwent/-tka kierunku prawo lub marketing

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz orientacja na współpracę z innymi

  • samodzielność, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy

  • dbałość o szczegóły, kreatywność i pomysłowość

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w dziale marketingu

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną, w przyjaznym środowisku pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy wiedzą oraz doświadczeniem

  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach umożliwiających stały rozwój zawodowy

  • elastyczny czas pracy

  • atrakcyjny pakiet benefitów (dofinansowanie zajęć sportowych, dostęp do produktów C.H.Beck na preferencyjnych warunkach)

  • pracę w zgranym, kreatywnym Zespole Marketingu

  • niezbędne narzędzia

  • ciekawe wyzwania w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

C.H.Beck

C.H.Beck jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, największych firm i urzędów na terenie całej Polski. Naszym Klientom oferujemy klasyczne publikacje książkowe oraz System Informacji Prawnej Legalis – nowoczesne rozwiązanie informatyczne, wspomagające proces stosowania prawa.

Przewiń do profilu firmy