Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka ds. marketingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 20.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fundacja Integracja

    Fundacja Integracja od ponad 20 lat jest jedną z największych organizacji działającą na rzecz osób z niepełnosprawnością. Misją organizacji jest wdrożenie działań i usług prowadzących do poprawy jakości życia osób z niepełnosprawnością, wyrównywania ich szans, integracji społecznej i likwidacji barier. Współpracujemy z największymi spółkami i instytucjami w Polsce.  Praca w naszej organizacji łączy doświadczenie biznesowe z wpływem na zmianę społeczną, a nasze działania realnie zmieniają otoczenie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zespołowi profesjonalistów i wysokiej rozpoznawalności marki, skutecznie wprowadzamy pozytywne zmiany w Polsce. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Organizacja i obsługa aktywności promocyjnych wspomagających sprzedaż
    • Współpraca przy tworzeniu firmowych strony internetowych oraz bieżąca jej aktualizacja
    • Opracowywanie i redakcja materiałów marketingowych
    • Kontakty z dostawcami, współpraca przy zamawianiu materiałów marketingowych
    • Tworzenie treści na potrzeby komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
    • Współpraca z innymi działami Fundacji

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Minimum 1 rok doświadczenia w Marketingu i PR
    • Samodzielności w działaniu
    • Umiejętności skutecznej komunikacji z ludźmi
    • Znajomości trendów w Marketingu i PR
    • Znajomości trendów i skutecznych metod marketingowych w Social Media
    • Kreatywności oraz inicjatywa
    • Umiejętności organizacyjnych
    • Otwartość i pozytywnego nastawienia

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Atrakcyjną lokalizację – Centrum Warszawy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.