Oferta pracy

Asystent/ka ds. marketingu

CONTROL UNION POLAND sp. z o.o.O firmie

CONTROL UNION POLAND sp. z o.o.

aleja Wojska Polskiego 45

Zielona Góra

Control Union to międzynarodowa jednostka certyfikującą, która posiada swój oddział także w Polsce. Od wielu lat nasi Klienci certyfikują się w różnych programach z zakresu leśnictwa, rolnictwa, żywności, pasz, tekstyliów czy bioenergii.

Zakres obowiązków:

  • opracowanie i realizacja działań marketingowych (we współpracy z zarządem),
  • przygotowywanie, edycja i aktualizacja treści zamieszanych na stronach internetowych,
  • wsparcie aktywności digital marketing: obsługa kampanii Google Ads, pozycjonowanie stron,
  • współredagowanie tekstów dla różnych kanałów komunikacji zewnętrznej (e-mailing, social media, portale branżowe, materiały promocyjne),
  • organizacja eventów (targi, konferencje, imprezy firmowe) oraz szkoleń dla Klientów,
  • obsługa Klienta w zakresie stosowania znaków towarowych.

Odezwij się do nas jeśli:

  • orientujesz się w tematyce marketingowej,
  • znasz narzędzia marketingu internetowego, w tym: WordPress, Google Ads, Google Analytics,
  • cechuje Cię komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania,
  • Twoja znajomość języka angielskiego pozwala na swobodną komunikację,
  • chcesz rozwijać się zawodowo w bardzo ciekawym obszarze związanym z odpowiedzialnym gospodarowaniem zasobami naturalnymi,
  • mile widziana: wiedza i znajomość w zakresie zasad SEO/ SEM, doświadczenie w tworzeniu kreatywnego contentu, znajomość programów graficznych i doświadczenie w tworzeniu materiałów marketingowych.

Oferujemy:

  • stabilne i komfortowe warunki pracy w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenie wprowadzające w zakres działań jednostki certyfikującej,
  • doskonałą atmosferę w międzynarodowym zespole,
  • możliwość pracy zdalnej (jeden dzień w tygodniu),
  • wyjazdy integracyjne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy