Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent/ka ds. Merchandisingu

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)

Aleje Jerozolimskie 134

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w tworzeniu oraz aktualizacji planogramów dla poszczególnych grup asortymentowych;

  • Wsparcie w przygotowywaniu oraz aktualizacji planów sklepów (rozmieszczenie kategorii);

  • Przygotowywanie wytycznych dla sklepów - dotyczących ekspozycji dodatkowych i produktów promocyjnych;

  • Weryfikacja zgodności ekspozycji promocyjnych ze standardami firmy;

  • Nadzór nad listami asortymentowymi kategorii, wprowadzanie zmian w systemie;

  • Odpowiadanie na zgłoszenia/zapytania sklepów dotyczących planów sklepów, elementów wyposażenia, list asortymentowych oraz planogramów;

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Chęć rozwoju w dziale merchandisingu - pierwsze doświadczenie w tym obszarze będzie dodatkowym atutem;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, szczególnie MS Excel;

  • Zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania trafnych wniosków i rekomendacji na podstawie dostępnych danych;

  • Proaktywna postawa i inicjatywa;

  • Umiejętność planowania i dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i otwartość.

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi do zarządzania powierzchnią sprzedaży (Spaceman, JDA) oraz projektowania (AutoCAD);

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Swobodną, przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy;

  • Dostęp do pakietu benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, rabaty na zakupy w Drogeriach Natura);

  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji (okolice Dworca Zachodniego).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • rabaty na zakupy w drogerii natura

  • karta sportowa

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.

Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 280 sklepów.

Przewiń do profilu firmy