Oferta pracy

Asystent /-ka ds. Nieruchomości Komercyjnych

HRK S.A.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Asystent

Aktualnie dla naszeglo Klienta, firmy z obszaru nieruchomości komercyjnych o  uznanej pozycji na rynku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • aktualizacja i rozwijanie bazy nieruchomości;
  • przygotowywanie ofert i zestawień dla klientów;
  • przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby działu;
  • research rynku;
  • dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie;
  • zapewnienie wsparcia w procesie archiwizacji dokumentów;
  • bieżące wsparcie pracowników biura;
  • obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej;
  • prace administracyjne;

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (asystenckim);
  • doświadczenie związane z archiwizacją dokumentów;
  • zainteresowanie branżą nieruchomości;
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy;
  • dokładność, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel i Power Point);
  • dyspozycyjnośc do pracy w pełnym wymiarze (8 godz. przez 5 dni w tygodniu);
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny),

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwości rozwoju w obszarze nieruchomości komercyjnych;
  • stabilne watrunki zatrudnienia;
  • umowę o pracę;
  • pracę w profesjonalnym i wspierajacym środowisku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy