Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. obsługi administracyjno-biurowej

mmcite 4 sp. z o.o.O firmie

mmcite 4 sp. z o.o.

Władysława Broniewskiego 64

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • Wystawianie faktur sprzedażowych

  • Ewidencja zakupu towarów handlowych

  • Współpraca z działem handlowym – ofertowanie, koordynowanie i kontrola procesu realizacji zamówień

  • Sporządzanie zestawień i raportów handlowych

  • Przygotowywanie prezentacji

  • Archiwizowanie dokumentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenia średniego lub wyższego (mile widziane ekonomiczne)

  • Min. 2 – letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenia w pracy biurowej, w dziale zbytu i obrotu towarowego (znajomość podstawowych zasad fakturowania oraz prowadzenia dokumentacji magazynowej)

  • Znajomości jednego z języków w stopniu komunikatywnym: angielskiego, ewentualnie czeskiego lub słowackiego

  • Znajomości obsługi pakietu Office (w szczególności MS Excel i Power Point)

  • Komunikatywności, dokładności i sumienności

  • Umiejętności wykonywania prac pod presją czasu i w zespole

  • Samodzielności i bardzo dobrej organizacji czasu pracy

  • Miejsca zamieszkania: Bielsko – Biała i okolice

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie

  • Pracę w młodym zespole w miłej atmosferze

  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Karta Multisport, kursy językowe

  • Dodatkowy system premiowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dodatkowe świadczenia socjalne