Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. obsługi biura i pracowników z językiem niemieckim

MONDI Polska

  • Wustermark, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego klienta niemieckiego odnoszącego sukcesy w branży zaopatrzenia motoryzacyjnego, który jest dostawcą oryginalnego wyposażenia dla wielu znanych producentów samochodów na całym świecie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejscowość: Wustermark (okolice Berlina)

Wymagania:

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa recepcji firmy (kontakt z klientami, maile, telefony, zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów)

  • Wspomaganie polskich pracowników przebywających na terenie zakładu produkcyjnego (pomoc w rozwiązywaniu problemów pracowników, nadzorowanie dokumentacji, zapoznanie nowych pracowników z firmą)

  • Wsparcie zarządu firmy w codziennych obowiązkach

Wymagania pracodawcy

  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (np. recepcja, obsługa biura, koordynacja pracowników)

  • Umiejętność sprawnego łączenia wielu obowiązków i aktywnego poszukiwania rozwiązań

  • Elastyczność, umożliwiająca reagowanie w zmieniających się okolicznościach

  • Lubisz pracować z ludźmi, a pomaganie innym to dla Ciebie źródło satysfakcji

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z pełnym pakietem socjalnym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ambitną i zorientowaną na przyszłość pracę w działającej na arenie międzynarodowej, stale rozwijającej się firmie

  • Szeroki zakres możliwości dalszego szkolenia i rozwoju

Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Przewiń do profilu firmy