Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. obsługi cudzoziemców

Express Relocations Sp. z o.o.O firmie

Express Relocations Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 136

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie dla cudzoziemców przyjeżdzających do Polski w celach zawodowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Postawa proaktywna i podejście „can do”,

  • Komunikatywność i otwartość w kontaktach,

  • Umiejętność i chęć uczenia się,

  • Wielozadaniowość,

  • Umiejętność lub chęć działania w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy,

  • Umiejętność lub chęć pracy z klientami zewnętrznymi (cudzoziemcy i ich rodziny),

  • Umiejętność lub chęć pracy zarówno w biurze, jak i w terenie (kontakt z urzędami i instytucjami państwowymi, prowadzenie wycieczek orientacyjnych, pokazywanie nieruchomości, etc.),

  • Dobre planowanie i organizacja pracy własnej,

  • Samodzielność,

  • Zaangażowanie i wysoki poziom motywacji,

  • Otwartość na nowe wyzwania.

Mile widziane

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość rynku nieruchomości.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie stałe (nieprowizyjne),

  • Udział w programie sprzedażowym pozwalającym na wypracowanie bonusów (niezależnie od wynagrodzenia, dodatkowo),

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie spółek,

  • Pracę międzynarodowym środowisku,

  • Pracę w zgranym, kreatywnym i otwartym na nowe wyzwania zespole, wśród doświadczonych i pomocnych współpracowników,

  • Stały kontakt z językiem angielskim (a dla chętnych także z innymi językami, w jakich porozumiewają się nasi klienci),

  • Możliwość zapoznania się z kulturą organizacyjną topowych firm w związku z obsługą największych globalnych klientów,

  • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej z szerokim zakresem usług.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Jeden z największych i najdłużej prosperujących na polskim rynku dostawców rozwiązań relokacyjnych i imigracyjnych dla cudzoziemców.

Przewiń do profilu firmy

Pożądane cechy kandydata:

  • Optymizm,

  • Entuzjazm :),

  • Cierpliwość,

  • Sympatia do ludzi,

  • Przyjazne usposobienie.