Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. obsługi floty pojazdów

ELFEKO S.A.O firmie

  • Hutnicza 20A, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

ELFEKO S.A.

Hutnicza 20A

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

  • Obsługa systemu GPS,

  • Pomoc przy likwidacji szkód komunikacyjnych, rejestracji, naprawach pojazdów, rozliczaniu czasu pracy kierowców,

  • Współpraca z dostawcami i warsztatami zewnętrznymi,

  • Sporządzanie raportów, tworzenie dokumentacji na potrzeby firmy oraz instytucji zewnętrznych,

  • Sprawna współpraca z pozostałymi działami firmy,

  • Sporadyczne wyjazdy delegacyjne na terenie całego kraju,

  • Inne zadania powierzone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność szybkiego uczenia się,

  • Sumienność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu,

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze floty pojazdów lub podobnym stanowisku,

  • Wiedza z zakresu mechaniki i budowy pojazdów będzie dodatkowym atutem,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w zarządzaniu flotą oraz rozliczaniu czasu pracy kierowców ciężarowych,

  • Umowę o pracę: pierwsza umowa na okres próbny,

  • Stałe wynagrodzenie,

  • Miłą atmosferę pracy,

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci, karta Multisport),

  • Prywatną opiekę medyczną na terenie całego kraju.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne