Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. obsługi klienta

MEDILAB Firma Wytwórczo Usługowa Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, potwierdzanie i nadzorowanie zamówień od klientów

  • nadzorowanie terminowej realizacji wysyłek do klientów

  • kontrolowanie, kompletność i prawidłowość dokumentacji handlowej

  • współpraca i bieżący kontakt z klientem i opiekunami klientów

Nasze wymagania

  • umiejętności budowania długotrwałych relacji i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • otwartości na nowe wyzwania i pozytywnej energii

  • zaangażowanie w wykonywane czynności

  • dobrej organizacji pracy i cierpliwości

  • umiejętności obsługi pakietu Office, szczególnie Microsoft Excel

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie w rodzinnej firmie o polskim kapitale

  • pakiet szkoleń wstępnych oraz stałe wsparcie w procesie rozwoju zawodowego

  • pakiet benefitów min. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie do wypoczynku itp.

  • przyjemną atmosferę pracy oraz kulturę organizacyjną opartą na wartościach i zorientowaną na ludzi.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Od ponad 30 lat kreujemy nowoczesny rynek dezynfekcji w Polsce. Współpracujemy z wieloma wiodącymi wytwórcami z całego świata, oferując najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Jako Firma oferujemy naszym klientom pełną obsługę w myśl zasady Doradzi, Dobierze, Dostarczy. Jesteśmy polskim, rodzinnym przedsiębiorstwem średniej wielkości, zatrudniającym ponad 50 osób, o zasięgu ogólnopolskim.

Przewiń do profilu firmy