Oferta pracy

Asystent/ka ds obsługi klienta i logistyki

Max & Mrau Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów sklepu internetowego

  • Obsługa reklamacji i zwrotów produktów

  • Wprowadzanie do systemu oraz archiwizacja dokumentacji zakupowej

  • Wyjaśnianie z dostawcami rozbieżności w dostawach

  • Współpracę z magazynem

  • Kontrola prawidłowej realizacji zamówień

Nasze wymagania

  • Chęć nauki i rozwoju w obszarze logistyki lub obsługi klienta

  • Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów (mile widziana Logistyka lub pokrewne kierunki)

  • Zdolności analityczne, w tym umiejętność biegłej obsługa exela: poziom tabel przestawnych i umiejętności wyciągania wniosków

  • Cechy takie jak: zaangażowanie i pracowitość oraz - komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole oraz przyjazne usposobienie

  • Umiejętność samodyscypliny i organizacji czasu pracy

  • Doświadczenia w obsłudze klienta (Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie internetowym)

  • Dyspozycyjność min.30 godzin w tygodniu (od poniedziałku do piątku)

Mile widziane

  • znajomość języków obcych

To oferujemy

  • Umowę zlecenie

  • Pracę w godzinach między 7 a 17- potrzebujemy cię codziennie, 6-8 godz (dogadamy się w jakich godzinach jesteś dyspozycyjny)

  • fantastyczną atmosferę pracy w szybko rozwijającej się spółce

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Max & Mrau to platforma sprzedażowa dla opiekunów zwierząt domowych. Sklep internetowy maxandmrau.pl oferuje szeroki asortyment produktów dla zwierząt i ich właścicieli – akcesoria, karmy, kosmetyki, zabawki i wiele innych.

Na portalu znajduje się również sekcja edukacyjna z artykułami oraz poradami ekspertów dotyczącymi opieki nad zwierzętami i dbania o ich zdrowie.

Obecnie sklep Max & Mrau jest jednym z 10 największych e-commerce zoologicznych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy