Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent(ka) ds. Obsługi Klienta w kanale e-commerce

EsotiqO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa mailowa i telefoniczna zamówień złożonych za pośrednictwem sklepów internetowych Esotiq.com Henderson.com

  • zarządzanie płatnościami do zamówień (obsługa konta bankowego oraz platformy Bluemedia)

  • współpraca z działem marketingu oraz magazynem sklepów internetowych

  • wykonywanie zwrotów należności do klientów za pośrednictwem kont bankowych oraz platformy Bluemedia

  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze klienta sklepu internetowego

  • dobra znajomość języka angielskiego potwierdzona certyfikatami

  • umiejętność obsługi programów MS Word oraz MS Excel

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami, otwartość, komunikatywność

  • zaangażowanie w powierzone zadania oraz rzetelność i kreatywność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • bogaty system benefitów ( ubezpieczenie, Multisport, Lux Med.)

  • rabaty do naszych sklepów

  • ciekawy program rozwoju pracowniczego

  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie