Oferta pracy

Asystent/-ka ds. Obsługi Klienta (umowa na zastępstwo)

Grupa PracujO firmie

3 400‐3 900 zł brutto / mies.
  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 godziny temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent

Grupa Pracuj

Prosta 68

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zamieszczanie ogłoszeń na portalu pracuj.pl

  • przypisywanie ogłoszeń do odpowiednich kategorii i słów kluczowych, co przekłada się na działanie wyszukiwarki ofert na pracuj.pl

  • wspieranie Klientów drogą mailową i telefoniczną

  • rozwiązywanie zgłoszeń dotyczących błędnego działania wyszukiwarki ofert pracy

  • dokonywanie prostych edycji dokumentów w programie graficznym

  • współpraca z Działem Sprzedaży

  • wspieranie zespołu w codziennych zadaniach

Nasze wymagania

  • jesteś otwarty na współpracę z Klientami

  • jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

  • jesteś rzetelny/-a, dokładny/-a i zwracasz uwagę na szczegóły czytanych treści

  • umiejętność wyciągania wniosków oraz skutecznego znajdowania rozwiązań

  • masz doświadczenie w pracy w kilkuosobowym zespole lub w obsłudze Klienta

  • wyróżnia Cię zaangażowanie, inicjatywa i duża samodzielność w działaniu

  • jesteś osobą optymistycznie nastawioną do świata i ludzi

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • dobrą lokalizację biura

  • system kafeteryjny (bony do sklepów, karta sportowa itp.)

  • szkolenia wewnętrzne

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z Menadżerem

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy