Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka ds. Obsługi klienta z jęz. niemieckim

mProject Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie Berlińskiego oddziału biura i dbanie o jego rozwój,

  • współpraca z oddziałami w Polsce,

  • kontakt z urzędami oraz instytucjami w Niemczech,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • kontakt i utrzymywanie biznesowych relacji z klientami,

  • sporządzanie i przesyłanie ofert / zawieranie umów,

  • wystawienia faktur oraz ewidencja operacji gospodarczych w systemie księgowym.

Nasze wymagania

  • gotowość do podjęcia pracy za granicą (Berlin - Wilmersdorf) po uprzednim, jednomiesięcznym płatnym przeszkoleniu w Polsce (gwarantujemy zakwaterowanie w Berlinie w czasie okresu próbnego),

  • biegła znajomość języka niemieckiego (urzędowego i biznesowego),

  • mile widziane doświadczenia w obsłudze klienta,

  • biegła znajomość komputera,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • duże zaangażowanie,

  • elastyczność w działaniu,

  • podstawowa znajomość języka angielskiego,

  • poszukujemy osoby komunikatywnej, odpowiedzialnej i systematycznej.

To oferujemy

  • pracę w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji,

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w obszarze administracyjnym, prawnym, księgowym oraz marketingowym – w zależności od preferencji;

  • pracę w młodym i energicznym zespole,

  • pracę stałych godzinach od poniedziałku do piątku,

  • stabilność zatrudnienia,

  • stałe godziny pracy, brak obowiązkowych nadgodzin, wolne weekendy oraz święta.

mBiuro, mKsięgowość i mKancelaria to firmy, które zapewniają kompleksową obsługę przedsiębiorcom polskim i zagranicznym od momentu rejestracji, poprzez stałą opiekę prawną, doradztwo podatkowe, obsługę księgową i outsourcing usług biurowych.

Posiadamy 16 oddziałów w największych miastach Polski.

W związku z planowanym otwarciem oddziału w Berlinie, poszukujemy osoby do samodzielnego i kompleksowego prowadzenia oddziału.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pośrednictwem portalu.