Oferta pracy

Asystent/-ka ds. Obsługi Posprzedażowej i Umów z Klientami

ATAL S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowej relacji z Klientem,

  • kompleksowa i bezpośrednia obsługa Klienta,

  • sporządzanie, weryfikowanie, kompletowanie dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy deweloperskiej, przedwstępnej, przenoszącej własność, aneksów do ww. umów,

  • przygotowanie prospektów informacyjnych,

  • bieżąca aktualizacja wzorów umów rezerwacyjnych, deweloperskich, przedwstępnych, przenoszących własność i prospektów informacyjnych,

  • wsparcie Klienta w procesie zakupu mieszkania

  • wypełnienia oświadczeń bankowych,

  • aktywna współpraca z doradcami finansowymi w zakresie sprawnego przebiegu procesu kredytowego Klienta,

  • kompletowanie dokumentów do banków potrzebnych do uzyskania kredytu przez klienta,

  • wizyty na terenie budowy z rzeczoznawcami celem dokonania wyceny nieruchomości,

  • współpraca z kancelarią notarialną przy przygotowaniu umowy,

  • współpraca z Działami: Przygotowania Inwestycji, Sprzedaży, Prawnym, Budowy, Marketingu, Księgowością oraz Bankami

  • prowadzenie kalendarza spotkań i umów w kancelariach notarialnych

  • rejestrowanie danych Klientów w systemie

  • przygotowywanie dokumentów do odbiorów mieszkań przez klientów,

  • koordynowanie i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji odbiorowej,

  • monitoring wpłat Klientów oraz przygotowanie rozliczeń końcowych transakcji,

  • pomoc przy organizacji pracy biura (segregowanie i opisywanie dokumentów),

  • archiwizacja dokumentów,

  • raportowanie według obowiązujących w Spółce standardów,

  • wsparcie przy funkcjonowaniu Biura Filii

  • inne zadania biurowe ad hoc.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży nieruchomości, bankowości, finansach (min. 1 rok)

  • znajomość zagadnień związanych z Ustawą Deweloperską,

  • profesjonalizm, wysoki poziom kultury osobistej i miła aparycja,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność, terminowość i sumienność,

  • komunikatywność, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

  • dyspozycyjność,

  • silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i koordynowania kilku zadań jednocześnie,

  • bardzo dobra znajomość programu MS Office,

  • znajomość języka angielskiego,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do szybkiego podjęcia pracy,

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Stabilne zatrudnienie

  • Praca z najlepszymi specjalistami w branży

  • Karta Multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ATAL S.A.

Jesteśmy czołowym polskim deweloperem z bogatym, ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Realizujemy inwestycje w trzech sektorach – mieszkaniowym, komercyjnym oraz w segmencie apartamentów inwestycyjnych.

Prowadzimy i przygotowujemy kolejne projekty deweloperskie w aglomeracji śląskiej, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu, a także w Dreźnie we wschodnich Niemczech. Realizujemy duże i ciekawe projekty, które kształtują obraz największych polskich miast.

Wyniki sprzedaży od lat zapewniają nam czołową pozycję wśród firm w branży. Nasze działania służą spełnianiu marzeń o komfortowym mieszkaniu, wygodnym biurze i atrakcyjnych przestrzeniach usługowo-handlowych. Od startu działalności przekazaliśmy naszym klientom klucze do ponad 20 tys. lokali.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.atal.pl.

Przewiń do profilu firmy